2021-Blog-1000-x-300-px-3--Vyhodnotenie-pandemickéh-roka-2020.png

Nitra | 25.01.2021

Pandemický rok 2020 bol úspešný. Vďaka odvetviu a skvelým ľuďom!


Takto pred rokom sme si všetci dávali smelé ciele, tešili sme sa na to, čo nám prinesie rok 2020. Ani vo sne nám nenapadlo, že by sa situácia nielen na Slovensku, ale na celom svete, mohla tak radikálne zmeniť v podstate z mesiaca na mesiac. Napriek pandemickému obdobiu sme však z obchodného hľadiska zažili opäť výborný rok. 

Blog-1000-x-300-px-27-spravne-sporenie.png

Nitra | 30.04.2020

Pri rozhodovaní sa o výbere vhodného sporiaceho produktu by mal klient zvážiť viacero kritérií. V prvom rade by mal rozhodnúť o sume, ktorú chce mesačne sporiť, premyslieť si ako dlho chce sporiť a čo je jeho finančným cieľom. Všetko dôležité o výbere a nstavení sporenia nájdete v tomto článku.

Blog-1000-x-300-px-28-citaty.png

Nitra | 29.04.2020

Je alebo nie je podľa vás motivácia na ceste k úspechu dôležitá? Niekto si povie že je pre neho kľúčovou, iní že je zbytočná priam až nežiadúca. Ja som toho názoru, že motivácia ako taká má určite silný význam a zmysel hlavne v obdobiach tzv. "predúspešnej demencie". Čo tým myslím? Určite ste sa stretli s príbehom o hľadačovi pokladov, ktorý kopal tak dlho, až sa vzdal... Neskôr prišiel do jeho lomu iný kopáč a už po pár hodinách žal úspech. Práve preto si myslím, že motivácia, citáty či pozitívne afirmácie sú na ceste k úspechu veľmi dôležité. Aj to je dôvod, prečo som pre ľudí, ktorí zdieľajú môj názor pri motivácii pripravil týchto 103 citátov a výrokov. Prajem pekné čítanie.

FINVIA CLUB ODKLAD SPLATOK.png

Nitra | 22.04.2020

Zasiahla vás finančne pandémia COVID-19? Znížil sa príjem vo vašom rodinnom rozpočte a uvažujete nad odkladom splátok? Chcete mať prehľad o všetkých bankách a jednotlivých postupoch, ako takýto odklad realizovať? V takom prípade ste na správnom mieste. V dnešnom článku sme pre vás spísali návod, ako si vybaviť odklad splátok krok za krokom.

Blog-1000-x-300-px-21-preco-sporit.png

Nitra | 21.04.2020

Efektívne sporenie vám pomôže pokojnejšie žiť a vyhnúť sa v budúcnosti finančným problémom. Nemusíte si odkladať mesačne veľa, stačí podľa možnosti vášho rozpočtu. Dôležitá je skôr pravidelnosť a vhodne vybraný druh sporenia s ohľadom na účel použitia nasporených financií. Predsa len, odkladať si peniaze doma do ponožky či pod vankúš, až takú efektivitu neprinesie. Na trhu však existujú možnosti, vďaka ktorým si môžeme náš finančný majetok znásobiť.

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies