#S NAMI TO IDE

14.04.2021

Dôvodov, prečo si hľadáme prácu môže byť nespočetne veľa. Následkom pandémie sa však na pracovnom trhu dejú významné zmeny. Ešte začiatkom minulého roka sme v nezamestnanosti dosahovali historické minimá a vo všeobecnosti, najmä vo väčších mestách a silnejších regiónoch, nepracoval obrazne povedané len ten, kto nechcel. Dnes je však situácia iná. Nezamestnanosť rastie a tak jedným z faktorov, prečo si hľadáme novú prácu je aj to, že o tú svoju sme jednoducho prišli alebo sa nám nedarí nájsť si takú, akú by sme si predstavovali.

My by sme vám však radi predstavili, čo myslíme hashtagom #snamitoide.

Budúcnosť (ne)máš vo vlastných rukách

V našom minulom článku TU sme písali o tom, kto sme, čo ťa u nás čaká a ako sa zvykne dariť našim nováčikom. Zo skutočností, ktoré sme v daných článkoch uviedli vychádza aj náš sebavedomý hashtag. "S nami to ide" znamená, že ak si ambiciózny a máš chuť sa vzdelávať a permanentne na sebe pracovať, dosiahneš v našom klube ciele, ktoré máš. Zabezpečíš si povolanie, ktoré ťa bude baviť a v kolektíve, ktorý si zamiluješ. My túto prácu nerobíme preto, lebo musíme, ale preto, lebo ju máme radi. Pomáhame ľuďom a hľadáme riešenia pre ich konkrétne situácie. A samozrejme, sme za to férovo ohodnotení.

Nie, nebudeš musieť otravovať ľudí, ktorí sa s tebou nechcú baviť, nebudeš chodiť "door to door" ako "agent s teplou vodou." Nepredávame ľuďom to, čo nepotrebujú a už vôbec im nenútime nič len preto, aby sme zarobili. Náš spôsob práce je založený na úplne inom základe. Heslom FINVIE, ktorej súčasťou sa staneš, je byť tam a práve vtedy tam, kde nás ľudia potrebujú.

Vo FINVIA Clube si zakladáme na vzájomnej pomoci. Bez ohľadu na to, či si skúsený harcovník alebo svoju kariéru práve štartuješ, získaš skvelého mentora a maximálnu podporu pre rozvoj tvojej kariéry v najúspešnejšej skupine v rámci FINVIE. Dostaneš prístup k skvelým moderným online nástrojom, ktoré si cenia tak naši spolupracovníci, ako aj samotní klienti. Dostaneš príležitosť založiť si vlastné podnikanie. Pre poukázanie na jeho výhody použijeme úryvok z výborného článku nášho kolegu Miloša Blažeka:

"Skvelé na podnikaní je však to, že príjem zhora nie je ohraničený. Neraz platí, že ak by dobrý zamestnanec vynaložil to isté pracovné úsilie za rovnaký čas a s rovnakou pravidelnosťou aj v podnikaní, jeho príjem a benefity by boli oveľa vyššie. Podnikanie zároveň umožňuje oveľa vyššiu časovú flexibilitu a možnosť samostatného rozhodovania o prioritách a vykonaných aktivitách. Niektoré druhy podnikania poskytujú nielen priestorovú nezávislosť, ale aj nastavenie aktivít a povinností v súlade s osobným životom a záujmami. Podnikanie jednoducho poskytuje slobodu v myslení, práci a rozhodovaní." Celý článok si môžeš prečítať TU.

Vráťme sa však k nadpisu tejto časti. U nás neplatí to staré známe, že "budúcnosť máš vo vlastných rukách." U nás platí, že "budúcnosť nájdeš v našich rukách," pretože #snamitoide. Záleží len od teba, či našu ponuku prijmeš a využiješ na maximum tak, ako desiatky tvojich budúcich spolupracovníkov

Daj nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formuláru a začni vyhŕňať rukávy 😉

Dôvodov, prečo si hľadáme prácu môže byť nespočetne veľa. Následkom pandémie sa však na pracovnom trhu dejú významné zmeny. Ešte začiatkom minulého roka sme v nezamestnanosti dosahovali historické minimá a vo všeobecnosti, najmä vo väčších mestách a silnejších regiónoch, nepracoval obrazne povedané len ten, kto nechcel. Dnes je však situácia iná....

Hovorí sa, že každá minca má dve strany. A v prípade následkov koronakrízy to platí minimálne dvojnásobne. Každá ekonomická kríza vo všeobecnosti zvyšuje nezamestnanosť a znižuje príjem. Množstvo ľudí prichádza o prácu, podniky hlásia hromadné prepúšťania, drobní podnikatelia v určitých odvetviach bojujú o prežitie. Doslova o strechu nad hlavou....