Hypotekárne úvery prichádzajú z ďalšími zmenami. Od januára 2020 sa opäť sprísňujú podmienky pre získanie úverov a aj to je dôvod, prečo sa k vášmu bývaniu dostanete znovu o niečo ťažšie. Pre všetky dôležité informácie o tejto téme si pozrite reportáž TV Markíza, kde sa v hlavných správach vyjadril náš CEO Michal Kremnický.

O zmenách a nových obmedzeniach v hypotekárnych úveroch sa v Ranných správach RTVS vyjadroval náš CEO Michal Kremnický. Aké sú skutočné obmedzenia pri financovaní vášho bývania? Dotýkajú sa aj vás? Dá sa im nejako vyhnúť prípadne zabezpečiť financovanie tak, aby bolo pre klientov únosné? Viac sa dozviete v priloženom videu.

V Hlavných správach na RTVS sa k problematike reverznej hypotéky vyjadril Michal Kremnický, CEO spolčnosti Fivnia. Hlavnou témou reportáže je problematika neoprávneného nadobudnutia nehnuteľností v SR. Najčastejšie sa táto problematika týka dôchodcov, ktorí sú často oklamaní aj najbližšími príbuznými. Celú reportáž si môžete pozrieť v priloženom...