Blog-1000-x-300-px-1-Zmeny-hypo-v-2020.png

Bratislava | 20.01.2020

Hypotekárne úvery prichádzajú z ďalšími zmenami. Od januára 2020 sa opäť sprísňujú podmienky pre získanie úverov a aj to je dôvod, prečo sa k vášmu bývaniu dostanete znovu o niečo ťažšie. Pre všetky dôležité informácie o tejto téme si pozrite reportáž TV Markíza, kde sa v hlavných správach vyjadril náš CEO Michal Kremnický.

Blog-1000-x-300-px-14-zmeny-v-hypo.png

Bratislava | 22.08.2019

O zmenách a nových obmedzeniach v hypotekárnych úveroch sa v Ranných správach RTVS vyjadroval náš CEO Michal Kremnický. Aké sú skutočné obmedzenia pri financovaní vášho bývania? Dotýkajú sa aj vás? Dá sa im nejako vyhnúť prípadne zabezpečiť financovanie tak, aby bolo pre klientov únosné? Viac sa dozviete v priloženom videu.

Blog-1000-x-300-px-16-rezervna-hypo.png

Bratislava | 06.08.2019

V Hlavných správach na RTVS sa k problematike reverznej hypotéky vyjadril Michal Kremnický, CEO spolčnosti Fivnia. Hlavnou témou reportáže je problematika neoprávneného nadobudnutia nehnuteľností v SR. Najčastejšie sa táto problematika týka dôchodcov, ktorí sú často oklamaní aj najbližšími príbuznými. Celú reportáž si môžete pozrieť v priloženom videu v článku.

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies