Affiliate partner

Vlastníš stavebnú či developerskú spoločnosť, realitnú či cestovnú kanceláriu, predajňu automobilov, STK alebo si maklér na voľnej nohe? Prevádzkuješ web portál so zaujímavým dosahom? Ponúkame ti možnosť atraktívneho pasívneho príjmu. Staň sa naším affiliate partnerom a profituj zo zabehnutého online prostredia.


Efektívny, jednoduchý a presne merateľný systém

Význam a obľúbenosť affiliate marketingu vo svete neustále rastie. Jednak kvôli úplne presnej merateľnosti, jednak kvôli možnosti získať zaujímavý zdroj pasívneho príjmu. Celý proces prebieha v online prostredí. Základom je web stránka partnera, na ktorú FINVIA implementuje špeciálny softvér. Ten prepojí daný web so stránkou FINVIA. Po kliknutí na určitý odkaz na stránke partnera (použitie hypokalkulačky, prípadne vyplnenie kontaktného formulára) získa obchodník FINVIA kontakt na potenciálneho klienta. V prípade, že bude následne zrealizovaný obchod, affiliate partner dostane dohodnutú províziu. V podstate bez akejkoľvek námahy, len vďaka poskytnutému priestoru na webstránke.


Ktoré produkty je možné prostredníctvom affiliate predávať?

Affiliate partner si môže vybrať z množstva produktov, ktoré bude cez svoju stránku sprostredkovávať. Výhodou spolupráce s FINVIA je možnosť zabezpečiť komplexnú službu, t.j. uspokojiť viaceré potreby klienta či jeho celej rodiny. Súčasťou affiliate partnerstva môže byť napríklad:

  • hypotekárny úver
  • PZP aj havarijné poistenie
  • životné aj cestovné poistenie
  • sporenie


Čo je FINVIA?

Meníme svet finančného sprostredkovania. Pracujeme s najnovšími technológiami, ktoré sprostredkovateľom uľahčujú prácu a komunikáciu s klientom. Poskytujeme služby na základe hesla "FINVIA ti dá pokoj" - sme práve tam a len vtedy, keď nás klient potrebuje. Nenútime mu žiadne produkty, ktoré nepotrebuje. Vďaka skvelému affiliate programu máme klientov od partnerov, nie z volaní na studené kontakty. Máme vlastný "Personálny finančný portál," ktorý zjednodušuje obchodné procesy a vlastnú aplikáciu "Moja Finvia," ktorá je výborným nástrojom pre klientov.

V prípade záujmu o využitie nášho affiliate programu nás neváhajte kontaktovať cez formulár nižšie.

Zaujali sme ťa?

Využi svoj potenciál a získaj pasívny príjem!