ZODPOVEDNOSŤOU K ROZŠIROVANIU IDENTITY

18.02.2021

Zodpovednosť ako základ úspechu. Tešíme sa na nové desaťročie!
Do nového roka 2021 sme vstúpili ako najväčšie riaditeľstvo v rámci spoločnosti FINVIA. Vyplýva z toho mnoho výhod, je to však zároveň aj obrovská zodpovednosť. Voči spolupracovníkom, zamestnancom, klientom, partnerom, ale aj samotnej spoločnosti a jej značke. Máme voči turbulentnej dobe rešpekt, sme však odhodlaní ísť v ústrety ďalšiemu úspešnému roku. 

Rok 2021 je pre FINVIA CLUB dôležitým míľnikom. Pred niekoľkými rokmi sme si totiž stanovili dôležité a veľmi odvážne ciele. Mať práve do konca roka 2021 minimálne 15 oficiálnych FinviaPointov a aspoň 100 spolupracovníkov s licenciou Národnej Banky Slovenska. Ak sa nám to podarí, stále budeme "len" v polovici našej cesty. Dlhodobým cieľom je totiž mať 25 kancelárií na celom Slovensku a viac ako 250 spolupracovníkov.


Skúsenosťami a individuálnym prístupom napĺňať stanovené ciele

Do skupiny FINVIA sme sa rozhodli začleniť v roku 2015, po viac ako desaťročných skúsenostiach v oblasti finančného sprostredkovania. Cítili sme, že toto je tá moderná cesta, ktorou chceme ísť, verili sme, že môžeme byť súčasťou rozvoja celkom novej filozofie. Tú najlepšie definuje heslo "Finvia ti dá pokoj." Chceli sme sa podieľať na rozvoji spoločnosti, ktorá vnáša do oblastí finančného poradenstva úplne inú kultúru založenú na vízii "byť vždy práve tam," kde nás klient potrebuje. Chceli sme si budovať dlhodobé vzťahy založené na dôvere a nie na rýchlych obchodoch s cieľom predať klientovi všetko, čo je možné, len aby sme ho čo najviac "oholili."

Naším cieľom je nielen vyhovieť aktuálnym požiadavkám a potrebám klienta, ale pripraviť ho aj na situácie, ktoré ho postihnú v budúcnosti. Práve dôvera a komplexná profesionálna starostlivosť sú základným predpokladom dlhodobej spolupráce, ktorú si naši klienti mimoriadne cenia.


Cieľom je totiž spracovať klienta tak, aby sme vyhoveli jeho požiadavkám a potrebám a na základe dlhodobej spolupráce ho už dnes pripravovali ne veci a situácie, ktoré ho v živote postihnú. V jednoduchosti je našim cieľom dlhodobá a komplexná spolupráca... neviem či sa to trochu nebije s tým vyššie a tým nižšie... :) buď preformulovať to čo je vyššie alebo doplniť o to to čo je nižšie... :)

 Nie sme fanúšikmi volaní na studené kontakty. Vytvárame sieť affiliate partnerov, cez ktorých získavame klientov. Takých, ktorí si chcú nechať poradiť či pomôcť so zabezpečením financovania svojho bývania, efektívneho sporenia, poistenia svojho majetku a života či zabezpečenia si zaslúženého a férového dôchodku.

Nakopneme tvoje podnikanie!

Zabezpečte zvýšenie vášho štandardu. Využite jednu z možností spolupráce:

Našou veľkou výhodou sú unikátne technológie a moderné online nástroje. Vďaka nim je naša práca maximálne efektívna, bezpečná a rýchla, čo oceňujú nielen naši klienti, ale aj partneri a samotní spolupracovníci, ktorým uľahčujú a urýchľujú celý obchodný proces.

Máme veľa odvážnych a jasne stanovených cieľov, ktoré krok za krokom napĺňame. Osobným prístupom ku spolupracovníkom i klientom a zužitkovávaním našich mnohoročných skúseností.


Byť najväčším riaditeľstvom je záväzok

Čo to reálne znamená, ak sa povie, že je riaditeľstvo najväčšie v rámci skupiny FINVIA? Je to o viacerých parametroch. Sme najsilnejšou skupinou s najväčším počtom online zmlúv, s najväčším obratom, s najväčším počtom spolupracovníkov - náš tím tvorí už viac ako 100 spolupracovníkov, z toho viac ako 50 s licenciou NBS a disponujeme 8 kanceláriami v 17 slovenských lokalitách.

Byť lídrom je záväzok. Dokázali sme však vybudovať výborný tím, ktorý zdieľa našu spoločnú filozofiu a ktorý je zárukou, že budeme rásť aj naďalej. Privítame a/alebo vychováme ďalších profesionálov, ktorí sa stanú pevnou súčasťou rodiny nášho CLUBU - FINVIA CLUB-u. A o tom, že je to rodina skutočne pevná a stabilná svedčí minimálna, v oblasti finančného sprostredkovania inak relatívne vysoká, fluktuácia.

Slovíčko CLUB nie je náhodné. Presne vystihuje to, o čo sa snažíme. Vytvárať hodnoty, ku ktorým sa každý "člen klubu" bude hlásiť a zároveň bude môcť čerpať výhody, ktoré z tohto členstva v klube plynú. Náš klub najúspešnejších je garanciou úspechu a veľmi tvorivého prostredia plného nápomocných kolegov a partnerov pre každého nového spolupracovníka, ktorý chce niečo dosiahnuť.


Každý deň iná kapitola

V našom svete dostaneš podporu, akú potrebuješ. Podelíme sa o naše know-how, získaš výborných mentorov, absolvuješ prepracovaný program zaškolenia. Bez ohľadu na to, či potrebuješ svoju kariéru naštartovať, reštartovať alebo sa len potrebuješ posunúť niekam ďalej, iste oceníš mnohé benefity,mnohé benefity, ktoré od nás získaš.

Ak si človek aktívny, nenávidíš nudu, túžiš sa osobnostne aj profesijne neustále rozvíjať, vitaj u nás! Dáme ti do ruky pero, ktorým sa budeš autorsky spolupodieľať na tvorbe nášho bezhraničného príbehu. Takého, v ktorom má každý šancu dosiahnuť aj svoje vlastné ciele, stať sa nezávislým a úspešným. Život vo FINVIA CLUB-e píše každý deň iné kapitoly.

Urob prvý krok ku skvelej kariére, daj nám o sebe vedieť mailom na club@finvia.sk alebo telefonicky na 0910 618 122 prípadne sa snami spoj cez kontaktný formulár:   

Deti sú to jediné a najdôležitejšie, čo tu po nás ostane - zvykneme hovorievať. Snom každého rodiča je, aby sa jeho deti mali lepšie a mali zabezpečenú budúcnosť. Sporenie je jeden zo spôsobov, ako deťom uľahčiť štart do života a dospelosti. V tomto blogu si povieme o rôznych typoch sporenia. O zmysle samotného sporenia. A aké sporenie sa nám...

Máte Vaše úspory uložené bezpečne v banke na bežnom či sporiacom účte? Úroková sadzba je niekde na úrovni okolo 0,0001% prípadne rovná nula? Je pre Vás dôležitejší fakt, že Vaše peniaze sú v bezpečí, ako to, že na nich zarába niekto iný a nie Vy? V tomto blogu si povieme viac o tom, že peniaze uložené na bezúročných účtoch v...

Dôvodov, prečo si hľadáme prácu môže byť nespočetne veľa. Následkom pandémie sa však na pracovnom trhu dejú významné zmeny. Ešte začiatkom minulého roka sme v nezamestnanosti dosahovali historické minimá a vo všeobecnosti, najmä vo väčších mestách a silnejších regiónoch, nepracoval obrazne povedané len ten, kto nechcel. Dnes je však situácia iná....