2021-Blog-1000-x-300-px-3--Vyhodnotenie-pandemickéh-roka-2020.png

Nitra | 25.01.2021

Pandemický rok 2020 bol úspešný. Vďaka odvetviu a skvelým ľuďom!


Takto pred rokom sme si všetci dávali smelé ciele, tešili sme sa na to, čo nám prinesie rok 2020. Ani vo sne nám nenapadlo, že by sa situácia nielen na Slovensku, ale na celom svete, mohla tak radikálne zmeniť v podstate z mesiaca na mesiac. Napriek pandemickému obdobiu sme však z obchodného hľadiska zažili opäť výborný rok. 

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies