Vitaj v našej e-Knižnici

e-Knižnica je miesto, kde nájdeš veľmi veľa zaujímavých informácií o práci a fungovaní spoločností FINVIA a FINVIA Club. Tieto informácie zdieľame formou e-bookov, ktoré si môžeš pohodlne stiahnuť bezplatne. Veríme, že sa ti budú páčiť a že budú tým pravým motivátorom pre rozbeh tvojej novej kariéry vo svete moderného finančného sprostredkovania FINVIA.

E-BOOK: 5 DÔVODOV PREČO BUDOVAŤ KARIÉRU U NÁS!

Máš túžbu vybudovať si niečo vlastné, ale nevieš kde a ako začať? Chceš kariérne rásť? Každodenný stereotyp je niečo, čo ťa vnútorne ubíja? Želáš si byť pánom svojho času? Dá sa to!

Pripravili sme pre teba skvelý e-book v ktorom získaš odpovede na to, ako funguje svet v spoločnosti, ktorá je lídrom v inováciách na finančnom trhu. Zisti ako funguje svet FINVIA.

PRIPRAVUJEME

E-BOOK:
7 TIPOV, AKO MÔŽEŠ S NAMI PROFITOVAŤ!

Sme priaznivci pozitívneho myslenia. Nemáme radi teoretizovanie a nereálne sľuby. Naše podnikanie je založené na čestnosti a transparentnosti.

7 tipov ako s nami profitovať sme zhrnuli do nášho e-booku na základe reálnych skúseností našich najúspešnejších kolegov. Veríme, že budú užitočné aj pre teba a že sa už čoskoro rozhodneš pre kariéru vo FINVIA.  

PRIPRAVUJEME

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies