e-Knižnica

Buď k nám bližšie.

VITAJ V NAŠEJ E-KNIŽNICI

e-Knižnica je miesto, kde nájdeš veľmi veľa zaujímavých informácií o práci a fungovaní spoločnosti FINVIA a FINVIA Club-e. Tieto informácie zdieľame formou e-bookov, ktoré si môžeš pohodlne stiahnuť bezplatne. Veríme, že sa ti budú páčiť a že budú tým pravým motivátorom pre rozbeh tvojej novej kariéry vo svete moderného finančného sprostredkovania FINVIA.Stiahni si e-Book bezplatne!


E-BOOK:
7 TIPOV, AKO MÔŽEŠ S NAMI PROFITOVAŤ!

Sme priaznivci pozitívneho myslenia. Nemáme radi teoretizovanie a nereálne sľuby. Naše podnikanie je založené na čestnosti a transparentnosti. 7 tipov ako s nami profitovať sme zhrnuli do nášho e-booku na základe reálnych skúseností našich najúspešnejších kolegov. Veríme, že budú užitočné aj pre teba a že sa už čoskoro rozhodneš pre kariéru vo FINVIA.

Pridaj sa k nám!

Stiahni si e-Book bezplatne!


E-BOOK:
5 DÔVODOV PREČO BUDOVAŤ KARIÉRU U NÁS!

Máš túžbu vybudovať si niečo vlastné, ale nevieš kde a ako začať? Chceš kariérne rásť? Každodenný stereotyp je niečo, čo ťa vnútorne ubíja? Želáš si byť pánom svojho času? Dá sa to!

Pripravili sme pre teba skvelý e-book v ktorom získaš odpovede na to, ako funguje svet v spoločnosti, ktorá je lídrom v inováciách na finančnom trhu. Zisti ako funguje svet FINVIA.


FinVision Group, s.r.o.
Farská 4, 949 01 Nitra
+421 910 618 122
club@finvia.sk