O nás

Zisti viac.

SPOLUPRÁCA S FINVIA

Po viac ako desaťročných skúsenostiach v oblasti finančného poradenstva v konkurenčnej spoločnosti sme sa v roku 2015 rozhodli stať súčasťou rodiny FINVIA. Spoločnosť pôsobí na celom území Slovenska a disponuje aktuálne viac ako 100 nezávislými finančnými expertmi.
Oslovila nás filozofia, ktorá je úplne iná aké vyznáva väčšina finančných poradcov.

Pod heslom "Finvia ti dá pokoj" sa ukrýva dôležitý odkaz: Sme práve tam a práve vtedy, keď nás potrebuješ. Trh je totiž presýtený štandardnými finančnými poradcami, ktorí môžu dlhodobo a intenzívne "otravovať" verejnosť. Finvia experti sú súčasťou rodiny klienta. Pracujú na vzájomnej dôvere. Neponúkajú klientovi produkty, ktoré nepotrebuje. Nevolajú na studené kontakty, klientov získavajú prostredníctvom skvelého partnerského affiliate programu.

Pýtaš sa, či bolo rozhodnutie stať sa súčasťou FINVIA, správne? Čítaj ďalej, odpoveď ti dajú fakty v príbehu, ktorí sme doteraz stihli napísať.

TOP RIADITEĽSTVO V SKUPINE FINVIA

Ak sa rozhodneš pridať k nám, staneš sa súčasťou skvelého a úspešného tímu:

 • sme najväčšie riaditeľstvo v rámci FINVIA
  • disponujeme viac ako 30 spolupracovníkmi s licenciami NBS
  • máme viac ako 100 affiliate partnerov a aktívnych tiperov
  • zastúpenie máme v 16 slovenských okresoch
  • doteraz sme otvorili 8 FinviaPointov
 • robíme najväčší obrat spomedzi FINVIA riaditeľstiev
 • máme najväčší podiel online zmlúv zo všetkých FINVIA spostredkovateľov

PRÍBEH, KTORÝ MÔŽEŠ PÍSAŤ S NAMI

Výhody, ktoré získaš, ak sa rozhodneš pre náš tím pod značkou Finvia, nájdeš na stránke kariéra. Dôležitejšie však je, že aj ty sa môžeš pridať k nášmu tímu úspešných a písať skvelý príbeh spolu s nami. Aj vďaka tebe budeme môcť naplniť ciele, ktoré sme si stanovili.

Do roku 2021:

 • rozširovať sieť oficiálnych FinviaPointov až na 15+
 • vytvoriť tím 100+ aktívnych pracovníkov licencovaných v NBS

Dlhodobé:

 • dosiahnuť 250 spolupracovníkov a disponovať 25+ kanceláriami po celom Slovensku

Stále málo? Tak poďme ďalej. Máme vypracovaný skvelý program zaškolenia, kde ťa naučíme všetko potrebné bez ohľadu na to, či svoju kariéru štartuješ, reštartuješ alebo proste cítiš, že potrebuješ zmenu. Školiť ťa budeme priamo my, ľudia, ktorí nemajú len teoretické, ale najmä praktické skúsenosti.

Počas zaškoľovania sa s nami zároveň bližšie zoznámiš a zistíš, aká pohodová sme partia. Pripravíme ťa na profesionálny život, poskytneme to najlepšie know-how, aby si sa aj ty mohol stať úspešným lídrom či obchodníkom a riadiť si tak svoj vlastný biznis.

Čerešnička na záver? FINVIA na svojej poslednej konferencii oznámila, že spustí akcionársky program. Čo to znamená pre teba? V prípade, že sa vypracuješ na jedného z našich TOP členov, získaš podiel v spoločnosti a budeš sa môcť aktívne zúčastňovať na riadení spoločnosti FINVIA.

Tak čo, ideš na to?

Kontaktuj nás!


FinVision Group, s.r.o.
Farská 4, 949 01 Nitra
+421 910 618 122
club@finvia.sk