NOVÁČIKOVIA SÚ U NÁS ÚSPEŠNÍ

29.03.2021

Nováčikovia sú u nás úspešní

Hovorí sa, že každá minca má dve strany. A v prípade následkov koronakrízy to platí minimálne dvojnásobne. Každá ekonomická kríza vo všeobecnosti zvyšuje nezamestnanosť a znižuje príjem. Množstvo ľudí prichádza o prácu, podniky hlásia hromadné prepúšťania, drobní podnikatelia v určitých odvetviach bojujú o prežitie. Doslova o strechu nad hlavou. Pýtate sa, čo je druhou stranou mince v takomto zložitom období?

Odpoveď je jednoduchá. Opäť si môžeme pomôcť jednou rokmi overenou pravdou - kde niečo končí, iné začína. Inými slovami, v kontexte zamestnania to môže znamenať, že ak prídete o zamestnanie, otvárajú sa vám úplne nové - ešte donedávna pre vás možno absolútne nepredstaviteľné, možnosti.

Kto sú nováčikovia v našom klube úspešných?

Nováčikom je každý náš nový spolupracovník, ktorý sa rozhodne buď naštartovať svoju kariéru alebo pokračovať vo svojej kariére u nás po pôsobení v inej spoločnosti, kľudne aj v inom odvetví. Obidve skupiny nováčikov spája jedno - v našom klube budú veľmi rýchlo úspešnými. Zaujíma vás, na základe čoho si môžeme dovoliť takéto tvrdenie? Čítajte ďalej.

Rast príjmu o cca 15 % už po prvých troch mesiacoch

Nemusíme si klamať. Väčšinu z nás zaujíma v prvom rade to, koľko za svoju prácu zarobíme. A práve profesijný rast vyjadrený tiež rastom príjmu je jedným z dôležitých faktorov vyjadrujúcich úspech. V našom Finvia klube postupujú nováčikovia minimálne o jednu pozíciu vyššie väčšinou už po prvých troch mesiacoch, čím sa im tiež dvíha príjem približne o 15 %. Celkom zaujímavé, obzvlášť v období krízy, nie? To ale nie je všetko. Ambiciózni nováčikovia, ktorí sa chcú zapojiť do riadenia stredného a vyššieho manažmentu spoločnosti dosahujú manažérske pozície v horizonte 6 - 9 mesiacov od začiatku pôsobenia u nás a ich príjem sa v tomto období pohybuje na hranici 1500 - 2500 eur mesačne. Pekná predstava, však? Lenže, pravdou je, že to nie je iba predstava, ale fakt.

Vlastné podnikanie?

Vítaní sú aj absolventi

Ak by sme mali hovoriť o nováčikoch v pravom slova zmysle, sú nimi samozrejme čerství absolventi. Skúste si spomenúť, koľkí ľudia z vášho okolia vám počas vášho posledného ročníka povedalo niečo v zmysle: fajn, že končíš školu, ale čo ďalej v čase, keď zúri kríza...? Nuž, môžete odpovedať celkom jednoducho: "Nájdem si prácu, v ktorej budem ohodnotený presne tak, ako si za svoju snahu zaslúžim - začnem si budovať niečo vlastné." Presne pre takýchto mladých ambicióznych ľudí sú naše dvere otvorené dokorán. Prečítajte si príbehy našich mladých ľudí, ktorí veľmi rýchlo zistili, ako chutí úspech. Ak sa rozhodneš vstúpiť do nášho klubu, získaš maximálnu podporu najväčšieho a najsilnejšieho tímu v rámci spoločnosti FINVIA. Napriek krízovému roku sme rástli. Rozšírili sme sa o 22 nových spolupracovníkov, pričom 10 z nich sme privítali v poslednom - "lockdownovom" kvartáli. Získali sme tiež 28 tiperov a 4 nových affiliate partnerov.

Áno, čítaš správne. V čase, kedy množstvo firiem prepúšťa, my prijímame. Máš chuť dozvedieť sa viac? Chceš sa pridať k našej rodine, ktorú tvorí už viac ako 70 úspešných profesionálov? Tak neváhaj a ozvi sa nám mailom na club@finvia.sk alebo nás kontaktuj prostredníctvom formuláru.

Deti sú to jediné a najdôležitejšie, čo tu po nás ostane - zvykneme hovorievať. Snom každého rodiča je, aby sa jeho deti mali lepšie a mali zabezpečenú budúcnosť. Sporenie je jeden zo spôsobov, ako deťom uľahčiť štart do života a dospelosti. V tomto blogu si povieme o rôznych typoch sporenia. O zmysle samotného sporenia. A aké sporenie sa nám...

Máte Vaše úspory uložené bezpečne v banke na bežnom či sporiacom účte? Úroková sadzba je niekde na úrovni okolo 0,0001% prípadne rovná nula? Je pre Vás dôležitejší fakt, že Vaše peniaze sú v bezpečí, ako to, že na nich zarába niekto iný a nie Vy? V tomto blogu si povieme viac o tom, že peniaze uložené na bezúročných účtoch v...

Dôvodov, prečo si hľadáme prácu môže byť nespočetne veľa. Následkom pandémie sa však na pracovnom trhu dejú významné zmeny. Ešte začiatkom minulého roka sme v nezamestnanosti dosahovali historické minimá a vo všeobecnosti, najmä vo väčších mestách a silnejších regiónoch, nepracoval obrazne povedané len ten, kto nechcel. Dnes je však situácia iná....