VYHODNOTENIE PANDEMICKÉHO ROKA 2020

11.02.2021

Pandemický rok 2020 bol úspešný. Vďaka odvetviu a skvelým ľuďom!

Takto pred rokom sme si všetci dávali smelé ciele, tešili sme sa na to, čo nám prinesie rok 2020. Ani vo sne nám nenapadlo, že by sa situácia nielen na Slovensku, ale na celom svete, mohla tak radikálne zmeniť v podstate z mesiaca na mesiac. Napriek pandemickému obdobiu sme však z obchodného hľadiska zažili opäť výborný rok.

Samozrejme, nedokážeme povedať, či by sa nám darilo ešte lepšie alebo, naopak, horšie, ak by do našich životov nevtrhla táto nepredvídateľná situácia, jedno však vieme povedať s maximálnou istotou. Vďaka skvelým ľuďom, ktorí tvoria tím FINVIA CLUB-u, vďaka cieľavedomej práci manažmentu a vďaka odvetviu, v ktorom pôsobíme, sme rástli a svoje plány plnili takmer dokonale.


Keď idú celoslovenské štatistiky mimo nás

Je nám úprimne ľúto všetkých ľudí, ktorí prišli o prácu, veríme, že mnoho Slovákov sa počas roka 2020 dostalo do nezávideniahodnej situácie a sú aj takí, ktorí bojujú doslova o prežitie. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sú pre mnohých likvidačné. Neprináleží nám komentovať, či sú správne alebo nesprávne, či sú všetky opodstatnené alebo, naopak, či by sa mali zmierniť. Veríme však, že sa (aj) vďaka nim podarí ochrániť ľudské životy a že sa už čoskoro opäť začneme všetci dostávať do starých koľají.

Ak sme sa ku koncu roka 2019 tešili z rekordne nízkej miery nezamestnanosti (cca 5 %), na konci roka 2020 toto percento vzrástlo takmer o polovicu. Aktuálne je nezamestnanosť na Slovensku viac než 7 %-ná, o prácu tak v roku 2020 prišli desiatky tisícov ľudí.

Našťastie, my pôsobíme v odvetví, ktorého sa tieto negatívne štatistiky tak výrazne nedotkli. A ak hovoríme konkrétne o našom "CLUB-e" práve naopak. Rástli sme. Možno to bude znieť až príliš sebavedomo, ale sme presvedčení, že sa nám naše ciele podarilo plniť najmä preto, lebo sme boli pripravení.

Na budovaní stabilnej skupiny sme pracovali veľmi tvrdo hneď od začiatku. V roku 2015 sme sa stali súčasťou rodiny FINVIA a aktuálne sme v rámci jej štruktúr najväčším tímom - máme najviac spolupracovníkov a vytvárame približne 56% obratu celej spoločnosti FINVIA Disponujeme skvelým tímom šikovných, zodpovedných a cieľavedomých profesionálov a spoločne sa posúvame vpred. Veď posúďte sami. Naše výsledky v roku 2020:

  • Vysoký medziročný rast v desiatkach percent a vysoké plnenia motivačne stanovených cieľov jednotlivých kancelárií v rámci našej skupiny (niektoré z nich viac než 80 %, najúspešnejší takmer na 98 %) )
  • Celkový medziročný nárast FINVIA CLUB v APP (body produkcie) o 29 %.
  • 22 nových spolupracovníkov s licenciou Národnej banky Slovenska, z toho 10 v poslednom kvartáli.
  • 28 nových tiperov
  • 4 noví affiliate partneri

Chceš pracovať v našom tíme?

Osobný prístup, online prostredie a nadčasové technológie sú kľúčom k úspechu

Vstúpiť do FINVIA sme sa rozhodli, pretože sa nám zapáčila filozofia spoločnosti, investovanie do moderných online pracovných nástrojov a množstvo ďalších skvelých benefitov. Tento krok hodnotíme s odstupom času ako skvelé využitie príležitosti a rovnako tak robíme všetko preto, aby sa aj naši kolegovia, partneri či tiperi cítili u nás maximálne komfortne.

Poskytovať klientom osobné poradenstvo a komplexné služby s najvyššou mierou profesionality, ponúkať riešenia šité im na mieru a využívať pritom špičkové technológie je základom výbornej dlhodobej spolupráce. A práve to sa ukázalo aj v roku 2020 ako mimoriadne dôležité.

Sme šťastní, že naše plány a ciele, ktoré sme si stanovili pred pár rokmi sa neutlmili ani v tak náročnom roku, akým bol ten minulý a veríme, že aj rok 2021 budeme hodnotiť ako úspešný. Vďaka našim súčasným, ale aj novým spolupracovníkom, ktorí sa počas roka pridajú k nášmu výbornému kolektívu a spoja svoju kariéru s FINVIA CLUB-om - najlepším "klubom" online finančných sprostredkovateľov.

Rád by si medzi nich patril aj ty? Nie je nič jednoduchšie. Ozvi sa nám mailom na club@finvia.sk alebo telefonicky na 0910 618 122 prípadne klikni na tlačidlo kariéra nižšie:

Deti sú to jediné a najdôležitejšie, čo tu po nás ostane - zvykneme hovorievať. Snom každého rodiča je, aby sa jeho deti mali lepšie a mali zabezpečenú budúcnosť. Sporenie je jeden zo spôsobov, ako deťom uľahčiť štart do života a dospelosti. V tomto blogu si povieme o rôznych typoch sporenia. O zmysle samotného sporenia. A aké sporenie sa nám...

Máte Vaše úspory uložené bezpečne v banke na bežnom či sporiacom účte? Úroková sadzba je niekde na úrovni okolo 0,0001% prípadne rovná nula? Je pre Vás dôležitejší fakt, že Vaše peniaze sú v bezpečí, ako to, že na nich zarába niekto iný a nie Vy? V tomto blogu si povieme viac o tom, že peniaze uložené na bezúročných účtoch v...

Dôvodov, prečo si hľadáme prácu môže byť nespočetne veľa. Následkom pandémie sa však na pracovnom trhu dejú významné zmeny. Ešte začiatkom minulého roka sme v nezamestnanosti dosahovali historické minimá a vo všeobecnosti, najmä vo väčších mestách a silnejších regiónoch, nepracoval obrazne povedané len ten, kto nechcel. Dnes je však situácia iná....