Referencie

Ako nás vnímajú naši spolupracovníci?

Juraj Richtárech

Regionálny riaditeľ

Mojou najväčšou prioritou pri rozhodnutí spolupracovať so spoločnosťou Finvia bolo najmä to, aby som vedel využiť potenciál developerov a realitných kancelárií, s ktorými mám dlhodobé vzťahy. Aj na základe toho dnes odporúčajú spolupracovníkom v našom tíme nových spokojných klientov.

Martina Vargová

Regionálny Manažér

"Férový prístup, podpora a benefity zo strany spoločnosti, sú pre mňa kľúčové faktory pri možnosti napredovať v mojej kariére."

Radovan Bezák

Oblastný Manažér

"Spoločnosť Finvia je lídrom v inováciách, ktorá neustále posilňuje svet online riešení, čo šetrí veľa času mne aj mojim klientom. Cením si kvalitné školenia, online nástroje, spoluprácu s affiliate partnermi, ktorí nám prinášajú stále nových klientov a náš ťah na bránu - čo ma spolu s mojim tímom motivuje dávať si vyššie ciele."

Anna Kveta Furiková

Finvia Expert Senior

"Ako hlavný rozdiel oproti konkurencií vnímam to, že Finvia mi k môjmu vlastnému obchodu pridáva aj ďalší a to od zvučných partnerov ako RE/MAX či Funradio. Nechýba tiež možnosť budovania siete vlastných partnerov spolu s vyššími odmenami, kreditmi či kvartálnymi bonusmi, ktoré vždy dokážu potešiť." 

Ľubica Fábryová

Regionálny Manažér

"To čo sa dohodne to sa aj splní. A čo je najdôležitejšie etický kódex nie je u nás iba fráza."

Anna Vargová

Konzultant senior

"Spoločnosť Finvia je stabilným a spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje svojim spolupracovníkom inovatívne nástroje a nové obchodné príležitosti. Páči sa mi korektný prístup, vynikajúca atmosféra a možnosť rýchleho napredovania. 

Ľubomír Sonntag

Finvia Specialist

"Je skvelé byť práve tam a iba vtedy, keď nás klient potrebuje. Bez nátlaku a vždy v príjemnej atmosfére. Môj klient je pre mňa priateľ, ktorý si sám vyberá čo a kedy potrebuje a ja som ,,kompas" a realizátor jeho požiadaviek." 

Lucia Risková

Finvia Expert

"Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu." 

Milan Danko

Regionálny Manažér

"Časová flexibilita je fantastickou pridanou hodnotou môjho podnikania. Celý pracovný týždeň si prispôsobujem tak, aby som mal dostatočný priestor aj na rodinu a koníčky. Získavanie nových priateľov v podobe klientov či spolupracovníkov je pomyselnou "čerešničkou" na torte." 

Dagmara Kovalinková

Finvia Specialist Senior

"Je pre mňa veľmi dôležité poskytovať klientom komplexné služby s dlhodobým servisom na profesionálnej úrovni. Práve tieto možnosti mi zabezpečujú absolútnu slobodu pri výbere portfólia pre mojich klientov." 

Mária Labašková

Consultant

"Pri práci finančného sprostredkovateľa je vždy dôležitý prístup k aktuálnym informáciám spolu s kvalitným vzdelávaním a možnosťou poskytnúť klientom komplexné portfólio. Benefity v podobe dovoleniek, motivačných akcií či rodinnej atmosféry sú u nás samozrejmosťou."

Erika Kapušová

Oblastný Manažér

"Prehľadné nastavenie podmienok, kvalitné nástroje na obchodovanie s klientmi či jednoduchá a transparentná kariéra sú jasným signálom prečo Finvia."