Referencie

Ako nás vnímajú naši spolupracovníci?

Juraj Richtárech

Area Director

Mojou najväčšou prioritou pri rozhodnutí spolupracovať so spoločnosťou Finvia bolo najmä to, aby som vedel využiť potenciál developerov a realitných kancelárií, s ktorými mám dlhodobé vzťahy. Aj na základe toho dnes odporúčajú spolupracovníkom v našom tíme nových spokojných klientov.

Martina Vargová

Area Manager

"Férový prístup, podpora a benefity zo strany spoločnosti, sú pre mňa kľúčové faktory pri možnosti napredovať v mojej kariére."

Radovan Bezák

Area Manager

"Spoločnosť Finvia je lídrom v inováciách, ktorá neustále posilňuje svet online riešení, čo šetrí veľa času mne aj mojim klientom. Cením si kvalitné školenia, online nástroje, spoluprácu s affiliate partnermi, ktorí nám prinášajú stále nových klientov a náš ťah na bránu - čo ma spolu s mojim tímom motivuje dávať si vyššie ciele."

Anna Kveta Furiková

Finvia Expert Senior

"Ako hlavný rozdiel oproti konkurencií vnímam to, že Finvia mi k môjmu vlastnému obchodu pridáva aj ďalší a to od zvučných partnerov ako RE/MAX či Funradio. Nechýba tiež možnosť budovania siete vlastných partnerov spolu s vyššími odmenami, kreditmi či kvartálnymi bonusmi, ktoré vždy dokážu potešiť." 

Anna Vargová

Unit Manager

"Spoločnosť Finvia je stabilným a spoľahlivým partnerom, ktorý poskytuje svojim spolupracovníkom inovatívne nástroje a nové obchodné príležitosti. Páči sa mi korektný prístup, vynikajúca atmosféra a možnosť rýchleho napredovania. 

Ľubomír Sonntag

Finvia Expert Senior

"Je skvelé byť práve tam a iba vtedy, keď nás klient potrebuje. Bez nátlaku a vždy v príjemnej atmosfére. Môj klient je pre mňa priateľ, ktorý si sám vyberá čo a kedy potrebuje a ja som ,,kompas" a realizátor jeho požiadaviek." 

Lucia Risková

Finvia Expert

"Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu." 

Dagmara Kovalinková

Finvia Specialist Senior

"Je pre mňa veľmi dôležité poskytovať klientom komplexné služby s dlhodobým servisom na profesionálnej úrovni. Práve tieto možnosti mi zabezpečujú absolútnu slobodu pri výbere portfólia pre mojich klientov." 

Mária Labašková

Consultant

"Pri práci finančného sprostredkovateľa je vždy dôležitý prístup k aktuálnym informáciám spolu s kvalitným vzdelávaním a možnosťou poskytnúť klientom komplexné portfólio. Benefity v podobe dovoleniek, motivačných akcií či rodinnej atmosféry sú u nás samozrejmosťou."