Tiper

Máš záujem privyrobiť si? Si na materskej, rodičovskej, si aktívny športovec, máš voľný čas popri svojom zamestnaní či štúdiu? Máš veľa známych či kamarátov? Daj nám o sebe vedieť a využi to vo svoj prospech! Niektorí naši tiperi si dokážu privyrobiť aj 500 eur mesačne. Za pár hodín aktivity celkom slušné, však?


Čo robí tiper?

V podstate je to veľmi jednoduché. Tiper sprostredkováva kontakty obchodníkovi na potenciálnych klientov. Dalo by sa ho definovať ako taký mostík medzi tiperovým známym - potenciálnym klientom a obchodníkom. Niektorí ľudia, obzvlášť ak sa jedná o finančné produkty, nedôverujú ľuďom, ktorých nepoznajú (v tomto prípade obchodníkom). Výhodou teba ako tipera/tiperky je, že ťa poznajú a dôverujú ti. Samozrejme, dôležité je, aby si aj ty bol stotožnený s produktami a službami, ktoré poskytujeme. Mal by si veriť, že klientovi môžeme pomôcť. Napríklad s vybavením hypotéky, výhodného poistenia či vhodného sporenia.

A kto vie, možno sa ti práca pre FINVIA zapáči natoľko, že sa pre ňu rozhodneš pracovať ako obchodník či manažér.


Prečo FINVIA?

Meníme svet finančného sprostredkovania. Pracujeme s najnovšími technológiami, ktoré sprostredkovateľom uľahčujú prácu a komunikáciu s klientom. Poskytujeme služby na základe hesla "FINVIA ti dá pokoj" - sme práve tam a len vtedy, keď nás klient potrebuje. Nenútime mu žiadne produkty, ktoré nepotrebuje. Vďaka skvelému affiliate programu máme klientov od partnerov, nie z volaní na studené kontakty. Máme vlastný "Personálny finančný portál," ktorý zjednodušuje obchodné procesy a vlastnú aplikáciu "Moja Finvia," ktorá je výborným nástrojom pre klientov.

Ak máš záujem o prilepšenie vo svojom rodinnom rozpočte, neváhaj a kontaktuj nás! Vyplň formulár nižšie a my sa ti ozveme.

Zaujali sme ťa?

Kontaktuj nás a všetko ti radi vysvetlíme.