Práca vo FINVIA láka aj skúsených profesionálov z oblasti poisťovníctva, bankovníctva či finančného sprostredkovania.

Blog-1000-x-300-px-5-praca-vo-Finvia.png

Bratislava | 11.12.2019

Nájsť v súčasnosti kvalitných ľudí nie je jednoduché. V prípade, že spoločnosť rastie, logicky potrebuje aj pracovníkov, ktorí zvýšený dopyt  dokážu uspokojiť. To je aj prípad spoločnosti FINVIA. Jej výhodou však je, že noví kolegovia prichádzajú radi. Prečo je tomu tak? Dozviete sa v článku.

FINVIA sa hrdí titulom „technologicky inovatívny líder“ v oblasti finančného sprostredkovania. Oprávnene. Vďaka moderným nástrojom dokáže zrealizovať službu a zabezpečiť potreby svojich klientov efektívne, rýchlo, často krát bez potreby osobného stretnutia. A to oceňujú tak samotní klienti, ako aj FINVIA sprostredkovatelia. 

Z pohľadu finančného sprostredkovateľa je možné dôvody práce pre FINVIA rozdeliť do dvoch hlavných skupín:

  • kariérne benefity
  • online prostredie
     

1. KARIÉRNE BENEFITY

V tejto skupine faktorov či dôvodov, prečo profesionáli pracujú vo FINVIA, by sa hodil podtitulok „Keď sa v kariére medze nekladú.“ Motivácia pracovať je totiž vo FINVIA náležite odmenená nadštandardnými podmienkami spolupráce:

Vysoké provízie z realizovaných obchodov
Skutočne férová výška provízií, ktorá je tou správnou motiváciou pre každého sprostredkovateľa.

Vyplácanie provízií 3 krát do mesiaca 
Áno, čítaš správne, FINVIA svojim sprostredkovateľom peniaze nezadržiava.  Ty tak problém s cash flow-om mať počas mesiaca nebudeš.

Kvartálne a ročné bonusy 
Aj keď práca vo FINVIA nie je len o finančných motívoch, kvartálne a ročné bonusy potešia každého.

Aktívny stornofond
Každému sa občas stane, že mu vznikne záväzok vrátiť províziu. Vo FINVIA sú tieto záväzky prioritne plnené zo stornofondu až potom z budúcich provízií. Ty tak „neprídeš“ o províziu, s ktorou si počítal. 

Garantované pozície
Mnohí z nás majú možno skúsenosť, že doslova lietajú medzi pozíciami hore-dole v prípade, že sa v niektorom období darí viac a v inom menej. Vo FINVIA sa to nestane. Po splnení dohodnutých podmienok máš pozíciu garantovanú. “Zdola ťa istíme, zhora neobmedzujeme” je heslo, ktoré celkom presne vystihuje garantovanú pozíciu vo FINVIA. Skrýva sa za tým to, že podmienky sa v prípade sprostredkovateľa môžu len zlepšovať. 

Obchodník či manažér?
Len ty najlepšie vieš, ktorá pracovná pozícia je šitá práve pre teba. FINVIA dáva možnosť výberu z pracovných pozícií. Chceš zmenu? Žiadny problém, v rámci organizačnej štruktúry môžeš vyskúšať aj niečo iné. FINVII na kolegoch záleží a snaží sa im vyjsť v ústrety. A zároveň, nebrzdiť ich kariérny rast. Naopak, podporuje ho.

Flexibilita 
Vo FINVIA dokážeš skĺbiť prácu, rodinu aj svoje hobby. Nepracuj vtedy, keď ti to káže zamestnávateľ. Pracuj vtedy, keď to potrebuje tvoj klient. Ako sa s ním dohodneš, je na tebe. 

Povyšovacie kritéria
Hneď na začiatku spolupráce ti bude vysvetlené, po splnení akých podmienok budeš povýšený. A tie podmienky budú platiť navždy.

Akcionársky program
Tá pravá motivačná čerešnička. FINVIA zaviedla akcionársky program, vďaka ktorému sa tí najlepší môžu stať spolumajiteľmi spoločnosti. Neveríš? Uveríš…
 

2. ONLINE PROSTREDIE

Spôsob práce a využívané pracovné nástroje sú azda najväčším rozdielom v porovnaní s konkurenčnými spoločnosťami. 

(Jeden zaujímavý rozhovor s generálnym riaditeľom FINVIA Michalom Kremnickým na tému ako funguje model FINVIA môžeš vypočuť tu: http://bit.ly/MK_podcast)

Moderná webstránka 
FINVIA ide s dobou a moderná web stránka s jednoduchou navigáciou a vyhľadávacím oknom je základom. Užitočné online porovnávače produktov a nadčasové kalkulačky sú tiež nástrojom pre zvýšenie efektivity.  

Personalizovaný finančný portál (PFP)
Prezentuj sa vlastnou stránkou v rámci FINVIA. Umožni klientom ohodnotiť tvoju prácu, uverejňuj vlastné blogy, daj všetkým o sebe vedieť práve to, čo ty považuješ za dôležité.

Tiperi a affiliate partnerstvo 
Možnosť nájsť si svojho tipera a dohodnúť sa s ním na podmienkach, ktorým ťažko odolá. Vďaka výborne zabehnutému affiliate programu máš možnosť získať klientov priamo cez weby partnerských spoločností ako RE/MAX, Fun rádio, Topreality.sk a mnohých ďalších. 

Dopyty od centrály FINVIA
Prichádzajúce dopyty FINVIA rozdeľuje medzi svojich sprostredkovateľov. 

Biometria 
možnosť podpisovať zmluvy online je jednou zo základných podmienok efektívnej práce. Vo FINVIA úplne bežné… Šetríš čas na dôležitejšie činnosti.

Moja Finvia
Mobilná aplikácia, vďaka ktorej má klient všetky zmluvy na jednom mieste s online prístupom. Dá mu informáciu napríklad pri končení poistného obdobia či pripomenie potrebu aktualizácie zmlúv.

Ak MÁŠ ZÁUJEM o viac informácií ohľadne kariéry vo FINVIA, zavolaj na 0910 864 999, alebo daj o sebe vedieť cez kontaktný formulár.

 

www.finviaclub.sk

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies