ONLINE POISTENIE

Do našich služieb patrí aj ponuka online poistenia. Či už sa jedná o bežné a nevyhnutné produkty ako je povinné zmluvné poistenie alebo kasko, cez náš portál si vieš uzatvoriť aj produkt cestovného poistenia a poistenia nehnuteľnosti.

Najvýhodnejšie
PZP na trhu

Povinné zmluvné poistenie pre vaše vozidlo za pár minút! Najvýhodnejšie PZP si vyberiete vďaka nášmu unikátnemu online porovnávaču všetkých poisťovní.

Havarijné poistenie podľa vlastných predstáv

Havarijné poistenie – KASKO nie je povinné, ale sú situácie, kedy budete šťastní, že ho máte.
 

KASKO.png
CESTOVNE POISTENIE.png
NAJVÝHODNEJŠIE CESTOVNÉ POISTENIE

Cestovné positenie by malo byť nevyhnutou súčasťou počas vášho pobytu v našich horách, zahraničnej dovolenke či služobnej ceste.

Poistenie nehnuteľnosti chráni váš domov

Kryje škody na vašom dome, byte, na vašej záhrade, garáži či chate. Riskovať, že prídete kvôli živelnej udalosti o strechu nad hlavou sa skutočne neoplatí.

POISTENIE NEHNUTELNOSTI.png
REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies