Jasná filozofia, moderný web, nadčasové riešenia, inovatívne aplikácie. To je nová FINVIA.

Blog-1000-x-300-px-8-jasna-filozfia.png

Bratislava | 19.09.2019

Vo veľkom štýle sme 12. 9. 2019 uviedli novú Finviu. Hneď po otvorení úvodnej stránky ste si všimli, že je iná, že sa skôr podobá na vyhľadávač ako na web portál. To však ani zďaleka nie je jediná novinka, s ktorou prichádzame. Tie najväčšie vám teraz radi predstavíme.

Finvia ti dá pokoj – heslo viacerých významov

Možno sa niekomu z vás bude zdať tento slogan zvláštny. Veď prečo by sme chceli dávať klientovi pokoj? My mu chceme predať službu, produkt, chceme sa o neho postarať. Áno, to všetko platí. Ale nie za každú cenu…

Našou filozofiou a poslaním zároveň je, aby sme boli tam, kde nás klient potrebuje a práve vtedy, keď nás potrebuje. Touto filozofiou sa líšime od bežných finančných sprostredkovateľov, ktorí často klienta doslova naháňajú bez ohľadu na to, či produkt alebo službu skutočne potrebuje. Sme tvorcami nového finančného ekosystému. Takého, kde sa klient sám rozhodne, či potrebuje využiť služby finančného experta alebo si produkt vyrieši sám vďaka moderným nástrojom, ktoré nájde na našom webe či v našej aplikácii.

Ak si chceme budovať u klientov dôveru, musíme im dať pokoj. Pokoj v rozhodovaní, pokoj v rozmýšľaní, pokoj v istote, že majú práve tie služby, ktoré potrebujú a v rozsahu, ktorý komplexne pokryje ich potreby. Cieľom je, aby sa každý náš Finvia Expert stal súčasťou klientovej rodiny. A na to je potrebná dôvera. Sami viete, že dôvera sa dá získať len správnym prístupom.  Niekedy to trvá týždne, inokedy mesiace, ojedinele aj roky. Ak sa nám to však podarí, získame lojálneho klienta, s ktorým budeme na jednej lodi. Dlhodobo.

Moderný web je len jednou zo súčastí novej koncepcie

Ak o sebe vyhlasujeme, že sme inovatívnym lídrom v oblasti finančného sprostredkovania, základom sú moderné nástroje a technológie, ktoré prinášame svojim klientom, partnerom a zamestnancom. Vďaka nim sme schopní poskytovať služby pohodlne, bezpečne a efektívne. A o to predsa ide. Ak je niektorú službu možné zrealizovať online, prečo tak neurobiť?

V čom je teda úplne nová www.FINVIA.sk iná? Vybrali sme TOP 5 zásadných zmien:

1. identita

Základným predpokladom pre aktualizáciu našej identity v štýle “finvia ti dá pokoj,”je webstránka plná technických a technologických noviniek, ktoré zefektívnia jej používanie a pomôžu tým k samotnej realizácii novej identity. Vytvorili sme preto úplne nový komplexný finančný ekosystém s jednoduchšou navigáciou, rozšírenou  ponukou produktov pre affiliate partnerov a kvalitnými online  nástrojmi pre Finvia Expertov aj zákazníkov.

O nás Finvia.sk

2. texty

Komu sa chce čítať siahodlhé popisy produktov či služieb? Snažili sme vytvoriť texty, ktoré návštevníka stránky navedú na to, čo hľadá. S jednoznačným cieľom úspory jeho času a zefektívnenia orientácie na webstránke. Zároveň obsahujú texty kľúčové slová, ktoré sú dôležité z pohľadu vyhľadania webstránky Finvia na Google či iných vyhľadávačoch.

O nás Finvia.sk

3. úvodná stránka

Úvodnej stránke dominuje prehľadné vyhľadávacie okno. Vďaka nemu nie je potrebné strácať čas preklikávaním medzi jednotlivými produktmi, kým nájdete ten, ktorý hľadáte. Začnite jednoducho písať, čo hľadáte. Presne tak, ako keď vyhľadávate informácie na Google.

Ak ste ale priaznivcom tradičných webových stránok, produkty nájdete prehľadne zoradené, keď sa posuniete na úvodnej stránke trochu nižšie.

O nás Finvia.sk

4. kalkulačky

Prerobili sme v podstate takmer všetky kalkulačky a porovnávače. Sú rýchlejšie, modernejšie, jednoduchšie, prehľadnejšie a najmä, poskytujú práve tie informácie, ktoré klient potrebuje.

Online kalkulačky a porovnávače prístupné každému

5. modernejšia Moja Finvia

Pribúdajú nové funkcie podľa vašich poznatkov aj požiadaviek klientov. Viac sa o aplikácii dočítate nižšie.

Moja Finvia

Poriadok v zmluvách vďaka aplikácii Moja Finvia

Čas má pre klienta skutočne veľkú hodnotu. Neustále pracujeme na vylepšeniach a nových funkciách v aplikácii Moja Finvia. Ohlasy od klientov sú na ňu výborné, čo nás samozrejme teší a aj vďaka vašim konštruktívnym návrhom ju robíme stále lepšou, modernejšou, užitočnejšou. Prehľadná správa všetkých zmlúv a z nich vyplývajúcich nasledovných platieb, možnosť mať všetky dokumenty vždy pri sebe s online prístupom sú len časťou z výhod, ktoré  dáva naša aplikácia klientom. Čerešničkou je, že Moja Finvia je a aj bude zdarma.

Finvia Expert má nezastupiteľnú funkciu

Na záver sme si nechali vás – náš skvelý tím expertov. Práve vy ste tí, ktorí nám pomáhajú rásť a uvádzať do praxe všetky novinky, riešenia a technológie, s ktorými prichádzame. O tom, že to robíte dobre, svedčia výborné hodnotenia od našich – vašich klientov.  Finančné poradenstvo nie je možné vykonávať bez špičkovej odbornosti a preto sme hrdí, že na vaše kontá neustále pribúdajú nové certifikáty. Vzdelávanie sa našich zamestnancov je totiž jednou z priorít Finvie.

Sme hrdí, že ste si osvojili Finvia princípy ako transparentnosť, čestnosť a slušnosť. Klienti si to vážia a dokážu to oceniť. Aj vďaka tomu ich počet neustále rastie. Všetci vieme, že ľudia sú na svoje financie citliví. . Ak majú starostlivosť o ne niekomu zveriť, musí to byť človek, ktorému dôverujú. Z tohto dôvodu majú naši Finvia Experti nezastupiteľnú funkciu. Niektoré služby nedokáže zabezpečiť lepšie ako človek žiadny stroj či robot. Ľuďom sa páči, že sme nezávislí, že nepreferujeme žiadnu banku, sporiteľňu či poisťovňu a že majú pocit, že pracujeme skutočne pre nich. To je silný odkaz, na ktorom budeme aj naďalej stavať.

O nás Finvia.sk

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies