Blog-1000-x-300-px-10-Richto.png

 

Nitra | 12.09.2019 

Ako začínal regionálny riaditeľ Juraj Richtárech? Čím všetkým si asi prešiel a čo ho na ceste biznisom stretlo? Veľmi, veľa zaujímavých informácii vzyšlo z našich štandadrných otázok smerovaných práve jemu. Zaujímavé odpovede prinášajú aj zaujímavé informácie, tak ako v tomto článku.

Blog-1000-x-300-px-11-Anička.png

Nitra | 08.09.2019 

Galéria Úspešných prináša aj príbehy ľudí, ktorí dokážu bez akýchkoľvek skúseností dosiahnuť najvyššie obchodnícke pozície len za deväť mesiacov. Jedným z nich je aj Anna Kveta Furiková, ktorej rozhovor pripájame do našej edície práve teraz. Odpovede na jej začiatky a naše pikantné otázky nájdete v článku.

Blog-1000-x-300-px-13-Juraj-Biskup.png

Nitra | 03.09.2019 

Pokračujeme v edícii Galérie Úspešných, v ktorej sa vám snažíme priblížiť príbehy jednotlivých spolupracovníkov formou rozhovorov. V prvom, sme sa rozhodli vyspovedať našu Unit Managerku Lucku Riskovú. V tomto, to bude aktuálne povýšený Juraj Biskup, ktorý zastáva pozíciu Finvia Specialist. Jeho odpovede na tradičnú desiatku pikantných otázok, si môžete prečítať v tomto článku.

Blog-1000-x-300-px-15-Lucka.png

Žilina | 20.08.2019 

V rámci nášho blogu sme si pripravili Galériu úspešných, v ktorej sa vám budeme snažiť priblížiť príbehy jednotlivých spolupracovníkov formou rozhovorov. V prvom, sme sa rozhodli vyspovedať našu Unit Managerku Lucku Riskovú. O dôvodoch jej práce na finčnanom trhu, výbere spoločnosti Finvia, ako aj priebehu jej kariéry sa dočítate v článku.

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies