89082869_625776771322500_238380284179906560_n.jpg

Bratislava | 16.04.2020

Niektorí začali panikáriť už pri prvých správach z viac než miliardovej Číny, iní si blížiacu sa hrozbu uvedomili, keď prekročila hranice Európy. Nový druh korona vírusu s označením SARS-CoV-2 , ktorý je príčinou respiračného ochorenia COVID-19 prekročil naše hranice a infikovaných hlásia tiež všetky okolité krajiny. Na vírus až neštandardne rýchlo zareagovali aj akciové trhy. Ich pokles o 10 % vystrašil investorov. Oprávnene?

V článku sa dočítate:

  • Ako sa prejavuje korona vírus vo svete podnikania
  • Prečo je dlhodobé investovanie výhodné
  • Kedy je správny čas na investovanie
Blog-1000-x-300-px--Corona-krytie finvia club.png

Bratislava | 30.03.2020

Ochorenie COVID-19 spôsobené novým korona vírusom SARS-CoV-2 sa vo svete šíri raketovou rýchlosťou a vyzerá to tak, že okrem niekoľkých ázijských krajín svoj vrchol ešte nedosiahol. COVID-19 zasiahol celkom výrazne do našich osobných aj pracovných životov, výrazne ovplyvní tiež ekonomiky jednotlivých štátov, ktorým hrozí recesia. Okrem samotného zdravia riešia nakazení pacienti aj výpadok príjmu počas dlhého liečenia. Ten môže byť pre mnohých doslova existenčný.  

Blog-1000-x-300-px-5-praca-vo-Finvia.png

Bratislava | 11.12.2019

Nájsť v súčasnosti kvalitných ľudí nie je jednoduché. V prípade, že spoločnosť rastie, logicky potrebuje aj pracovníkov, ktorí zvýšený dopyt  dokážu uspokojiť. To je aj prípad spoločnosti FINVIA. Jej výhodou však je, že noví kolegovia prichádzajú radi. Prečo je tomu tak? Dozviete sa v článku.

Blog-1000-x-300-px-7-flexibilny-pracovny-cas.png

Bratislava | 12.10.2019

Koľko krát ste si povedali „byť tak pánom svojho pracovného času?“ Ak nim nie ste, existujú dva hlavné dôvody, prečo. Buď máte povolanie, pri ktorom to jednoducho nie je možné alebo máte nesprávneho zamestnávateľa. Prípadne môže byť príčinou kombinácia obidvoch spomínaných dôvodov.

Flexibilný pracovný čas je v súčasnosti jedným zo základných benefitov, ktorý spoločnosti svojim zamestnancom ponúkajú. Pravdou však je, že ani táto rozšírená výhoda nie je pre každého.

REFERENCIE

Z ekonomickej univerzity som išla pracovať do banky, kde som poznatky z finančníctva mohla využiť v praxi. Avšak myslím si, že najväčšou praxou a školou je robiť finančného poradcu.

Lucia Risková Unit Manager, Finvia holding, a.s.

Najviac ma zaujali obchodné spolupráce s realitnými kanceláriami, developermi či veľkými internetovými portálmi, ktoré zabezpečujú neustály prísun nových klientov.

Anna Kveta Furiková Expert senior, Finvia holding, a.s.

Moderné nástroje, skvelé možnosti nenásilného získavania klientov a úžasné online technológie boli jasným signálom prečo práve Finvia. Človek to však musí zažiť v praxi, aby pochopil jedinečnosť odlíšenia od trhu.

Juraj Richtárech Area Director, Finvia holding, a.s.
Sledujte nás na sociálnych sieťach

Copyright © 2019. All Rights Reserved

Táto webstránka používa súbory cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Jej ďaľším používaním s týmto súhlasíte.

Viac informácií o cookies